אודות

80 שנות חדשנות בהנדסה

לוונשטיין טכנולוגיות משווקת בישראל פתרונות הינע לשווקים ביטחוניים, רפואיים ומוליכים למחצה כבר מעל ל -80 שנה. אנו דוגלים באיכות ושירות ללא פשרות, על מנת לספק את המענה המקצועי ללקוחותינו. אנו מייצגים את החברות המובילות בתחומן, שבנוסף לאיכות הגבוהה של מוצריהם מחויבות לשירות אישי, תמיכה טכנית ופתרונות מותאמים לדרישת הלקוח.

קשרים ארוכי טווח עם ספקים מובילים אלה, המכירים את דרישות השוק, ביחד עם הצוות ההנדסי המקצועי שלנו, הפכו את לוונשטיין טכנולוגיות לחברה שאליה פונים בראשונה כאשר ישנו צורך בפתרון הנדסי מדויק, המותאם לדרישות הלקוח, החל משלב התכנון ועד לייצור סדרתי. אנו בלוונשטיין טכנולוגיות בחרנו להגדיר קוד אתי, המפרט את אמות המידה המחייבות את כל אחד מעובדי החברה ומנהליה. 

לקריאת הקוד האתי לחץ כאן

לוונשטיין טכנולוגיות פועלת דרך קבע בהתאמת טכנולוגיות מתקדמות ונישתיות המהוות פתרון לצרכים ולדרישות הגבוהות ביותר של לקוחותיה, תוך עמידה באתגרים הנדסיים מורכבים במערכות עם רמת רגישות גבוהה. ליווי ושירות לקוחותינו נעשה החל משלבי הפיתוח, ההנדסה ואב הטיפוס, ועד להרכבה, לאינטגרציה ולייצור.

אנו גאים ברמת הדיוק, היצירתיות והחדשנות של פעילותנו בתחומים הבאים:
  • קשיחים וכלים
  • עיבוד שבבי
  • ספקי כח
  • מערכות הינע ובקרת תנועה
  • רכיבים מכאניים ואלקטרוניים
  • מערכות מיקרו מדויקות

הנהלת חברה

יוסף ידידיה ומרים לוונשטיין הם המגדלור המנחה את לוונשטיין טכנולוגיות. יחד, הם הניחו את היסודות למסורת של יבוא מוצרים חדשניים ואמינים ושירות ללא פשרות. הודות למנהיגותם, החברה המשפחתית ממשיכה להיות המובילה בתחומה בישראל.

מר יוסף ידידיה לוונשטיין
נשיא

יוסף ידידיה ומרים לוונשטיין הם המגדלור המנחה את לוונשטיין טכנולוגיות. יחד, הם הניחו את היסודות למסורת של יבוא מוצרים חדשניים ואמינים ושירות ללא פשרות. הודות למנהיגותם, החברה המשפחתית ממשיכה להיות המובילה בתחומה בישראל.

גב' מרים לוונשטיין
דירקטור

דור שלישי למייסדי החברה, שלמה לוונשטיין ממשיך את המסורת של יבוא מוצרי איכות ייחודיים, תוך מתן שירות איכותי ואמין. תחת הנחייתו החברה המשפחתית ממשיכה לעמוד בציפיות ממנה כחלוצה בשוק הישראלי.

מר שלמה לוונשטיין
מנכ"ל

רונן בעל ניסיון של למעלה מעשור בתחום המכירות, מתמחה בתחומי הינע ובקרה תוך התמקדות בתעשיית המוליכים למחצה , מערכות אלקטרו אופטיות והשוק הביטחוני.
רונן מוביל את מחלקת המכירות תוך דגש על שביעות רצון הלקוח ואיכות השירות בכל שלבי המכירה

מר רונן דיין
מנהל מכירות

סיון מטלון היא מנהלת מקצועית המתמחה ברכש טכנולוגיות מתקדמות ומובילות. לסיון תואר B.Sc. בהנדסת תעשיה וניהול מהמרכז האקדמי אריאל.

גב' סיון מטלון
מנהלת רכש
בין יצרנינו: